O Nas

SZEROKA OFERTA
DOŚWIADCZENIE
GWARANCJA

Nasza Wizja

Naszą wizją jest, aby w ciągu trzech lat, SENICA (program zaopatrzenie Domów Opieki w Polsce) stała się wiodącą platformą zaopatrzenia i sprzedaży dla sektora Domów Opieki w Polsce. Promujemy niezawodne i bezpieczne produkty a w szczególności te, które są produkowane w Polsce.

Nasza Misja

• Utworzenie uniwersalnej wielobranżowej platformy sprzedaży internetowej w sektorze Domów Opieki w Polsce.
• Jednoczyć projektantów, producentów i marki z rynkiem Domów Opieki. Tworzyć i wprowadzać innowacyjne rozwiązania i produkty.

Nowe Trędy

Nieustannie dokonujemy analizy nowych trendów i rozwiązań stosowanych w domach opieki na całym świecie. Obserwujemy zachodzące zmiany oraz wprowadzamy nowe, innowacyjne rozwiązania.

Doświadczenia nad opieką długoterminową gromadzone są w tysiącach obiektów na całym świecie.  Codziennie wprowadzane są nowe produkty i rozwiązania mające na celu usprawnić i ułatwić pracę personelu przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich standardów opieki i pielęgnacji dla dobra pacjentów.

BIURO OBSŁUGI

Program SENICA posiada niezależny zespół ds uzgodnień i realizacji zamówień

BIURO PROJEKTOWE

Naszym klientom oferujemy pomoc w zakresie opracowania dokumentacji, wniosków...

REALIZACJA ZLECEŃ

Zlecenia realizujemy kompleksowo, angażując odpowiednie zasoby materialne i personalne

GWARANCJE

Na dostarczone produkty oraz wykonane prace udzielamy wieloletnich gwarancji

SYSTEM RATALNY

Oferujemy możliwość skorzytania z dogodnego systemu ratalnego ułatwiającego zakupy

SERWIS TECHNICZNY

Zespół serwisu technicznego realizuje zlecenia na terenie całej Polski

NASZ ZESPÓŁ KONSULTANTÓW

Jesteśmy do Twojej dyspozycji aby pomóc w dokonaniu najbardziej właściwego dla Ciebie wyboru

DOSTĘPNOŚĆ

Realizujemy roboty adaptacyjne i modernizację obiektów, których celem jest umożliwienie dostępności wszystkim użytkownikom zarówno wewnątrz jak też na zewnątrz budynków.

WYPOSAŻENIE

Oferujemy bardzo duży wybór niezawodnych i dostępnych produktów i urządzeń służących do wyposażania Domów Opieki. Proponujemy dogodne warunki zakupu.

ZAOPATRZENIE

Dostarczamy materiały i produkty do dezynfekcji, mycia i higieny osobistej pacjentów. Oferujemy duży wybór produktów i korzystne warunki zakupów i realizacji dostaw.

REHABILITACJA

Dostarczamy wyposażenie gabinetów i sal rehabilitacyjnych, pomieszczeń treningowych oraz zewnętrznych obiektów do uprawniania aktywności rekreacyjnej.

BEZPIECZEŃSTWO

Instalujemy systemy kontroli, dostępu i monitoringu pacjentów. Tworzymy systemy ochrony, identyfikacji i bezpieczeństwa pacjentów. Ułatwiamy pracę personelu.