Dostępność

Techniczne Dostosowanie Obiektów

“Kluczowym pojęciem, wokół którego budowaliśmy program, jest samodzielność. Chodzi o to, by seniorzy, osoby z niepełnosprawnościami, ale też np. kobiety w ciąży i rodzice z małymi dziećmi nie musieli zmagać się z barierami w przestrzeni publicznej i prosić o pomoc w nawet w prostych sytuacjach, np. podczas wizyty w urzędzie czy wsiadania do autobusu”

DOSTĘPNOŚĆ

Poznaj ofertę

Adaptacja I Dostosowanie Obiektów

DOSTĘPNOŚĆ

DOSTOSOWANIE OBIEKTÓW DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

OFERTA
Wielofunkcyjna Platforma Schodowa
Dostosowanie Obiektów

Kompleksowo projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy systemy automatycznego otwierania drzwi uchylnych, przesuwnych i obrotowych. Dostarczamy i instalujemy windy i platformy schodowe dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, a także rampy i podjazdy o konstrukcji stalowej lub żelbetowej. Dbamy również o dostosowywanie obiektów do wymogów dostępności dla osób starszych i osób niepełnosprawnych oraz serwisujemy zainstalowane urządzenia i wyposażenie techniczne.

DOSTĘPNOŚĆ
RAMPY
Rampy Aluminiowe

Program Dostępność oferuje duży wybór standardowych ramp aluminiowych. Rampy aluminiowe są trwałe, można je łatwo montować i demontować. Zapoznaj się z pełną ofertą.

Rampy Stalowe

W miejscach publicznych o dużej intensywności ruchu proponujemy budowę ramp  o konstrukcji stalowej. Rampy są projektowane indywidualnie do istniejącego obiektu.

Podjazdy Żelbetowe

Podjazdy żelbetowe oferujemy przy wykonywaniu nowych budynków oraz modernizacji lub przebudowie istniejących podjazdów betonowych.

WINDY
Platformy Schodowe

Platformy schodowe o torze prostoliniowym i krzywoliniowym. Oferujemy różne modele platform o różnym przeznaczeniu. Dostarczamy, instalujemy i konserwujemy urządzenia.

Platformy Pionowe

Platformy pionowe do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Platformy o różnej wysokości podnoszenia, oraz konfiguracji dostosowanej do konkretnej lokalizacji obiektu.

Windy Śrubowe

Windy dla osób niepełnosprawnych. Urządzenia przeznaczone do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Windy mogą być montowane w szybach oszklonych lub zabudowanych.

DRZWI AUTOMATYCZNE
Drzwi Przymykowe

Dostarczamy i instalujemy operatory automatycznego otwierania drzwi uchylnych. Urządzenia instalujemy zarówno na nowych jak też istniejących drzwiach.

Drzwi Przesuwne

Drzwi przesuwne otwierane automatycznie są najbardziej popularnymi rozwiązaniami stosowanymi w obiektach publicznych. Ułatwiają swobodny dostęp do obiektów publicznych.

Urządzenia specjalne

Produkty i rozwiązania wspomagające przemieszczanie się lub użytkowanie obiektów w bezpieczny sposób. Urządzenia ułatwiające obsługę osób starszych w różnych sytuacjach.