Leżanki Drewniane

LEŻANKI DREWNIANE

LEŻANKI DREWNIANE

Leżanki drewniane dzięki swojej budowie umożliwiają przeprowadzenie drobnych zabiegów, badań oraz innych czynności mających na celu leczenie i poprawienie stanu zdrowia pacjenta.

Nowoczesne leżanki drewniane to niezastąpione elementy wyposażenia gabinetów lekarskich, gabinetów fizjoterapeutycznych, salonów spa oraz salonów kosmetycznych. Leżanka drewniana ze stabilną konstrukcją z drewna bukowego i wysokiej jakości tapicerką to nie tylko funkcjonalny mebel, którego nie może zabraknąć w profesjonalnym gabinecie, lecz przede wszystkim profesjonalny sprzęt medyczny, który posłuży przez wiele lat użytkowania. Dzięki połączeniu drewnianego stelaża z tapicerką w modnym kolorze mogą Państwo stworzyć wnętrze w ciepłych barwach, w którym pacjent poczuje się komfortowo i bezpiecznie.

LEŻANKI DREWNIANE WSTECH
WSTECH
JUVENTAS

W naszej ofercie znajdą Państwo leżanki drewniane składające się z dwóch lub trzech segmentów. Leżanki dwusegmentowe złożone są z leża oraz podgłówka regulowanego za pomocą mechanizmu typu rastomat. Z kolei leżanki trzysegmentowe składają się z regulowanego podgłówka i podnóżka oraz leża.

Nasze leżanki drewniane występują w wersji ze stałą lub regulowaną wysokością. Stała wysokość to 55 cm lub 70 cm, natomiast leżanki z regulowaną wysokością obsługują oba te zakresy. Wszystkie leżanki dostępne są w szerokości 55 cm lub 70 cm.

JUVENTAS
JUVENTAS
JUVENTAS
JUVENTAS
JUVENTAS
JUVENTAS
JUVENTAS
JUVENTAS
NOVO
NOVO
NOVO