Maceratory HIGH

Maceratory HIGH

Szeroka gama maceratorów

Gama maszyn do usuwania odpadów z łóżek i nietrzymania moczu firmy Haigh została zaprojektowana, zbudowana i wspierana przez nas, aby zapewnić ci spokój podczas zarządzania odpadami powstającymi w twoim środowisku opieki.
Rozumiemy absolutnie, że twoja maszyna do czyszczenia łóżek musi działać niezawodnie dziesiątki, jeśli nie setki razy dziennie w zatłoczonym pokoju śluzy.
Wszystkie maszyny do usuwania szlamu Haigh są testowane na jednorazowych miazgach od wielu producentów i rodzajów produktów, od butelek na mocz po duże miski i pojemniki na próbki
Haigh dodatkowo testuje rygorystycznie wszystkie maszyny opuszczające naszą linię produkcyjną, oferując wiele funkcji specjalnie w celu zmniejszenia ryzyka awarii maszyny lub zablokowania systemu odwadniającego.

SOLO
QUATRO
INCOMASTER
PANAVAY / CLASIC+

The hospital pulp product macerator with the smallest footprint and shortest cycle time. Processing one item quickly and quietly, the Solo bedpan machine is ideal for locations that are most convenient. With water usage the equivalent of a toilet flush, Solo is both cost effective and environmentally sustainable.

Najnowszej generacji macerator szpitalny o dużej pojemności do pulpy medycznej, w tym maceracja o kontrolowanym rozmiarze cząstek oraz opcje zdalnego monitorowania i obsługi bezdotykowej. Cykl maceracji w trybie nocnym Quattro zmniejsza nawet zakłócenia snu pacjenta.

Macerator odpadów pieluszkowych i nietrzymania moczu. Podkładki i pieluszki można teraz często macerować jako alternatywę dla niebezpiecznych odpadów, składowisk lub dróg spalania, Incomaster zapewnia zarówno oszczędność kosztów, korzyści w zakresie redukcji infekcji, jak i elastyczność logistyczną w podejściu do gospodarki odpadami

Maceratory do śluzy do ścieru jednorazowego i odpadów ludzkich, które sprawdziły się w czasie. Classic i Panaway to konie robocze, które codziennie usuwają odpady pacjentów bez dodatków. Chociaż maszyny klasy Panaway i Classic + Sluicemaster są większe niż najnowszej generacji, są one idealne dla klientów i operatorów, którzy dopiero zaczynają korzystać z systemu pulpy jednorazowego użytku.

QUATRO

Haigh Quattro® przenosi usuwanie szlamu do nowych granic dzięki innowacyjnemu projektowi i sprawdzonej niezawodności.
WYGODNY W UŻYCIU
 • Najniższa wysokość załadunku
 • Najgłębsze otwarcie
 • Otwieranie pedału w dobrze widocznym miejscu
 • Automatyczne uruchamianie
 • Szybki czas cyklu
 • Najcichszy macerator przetestowany przez Quietmark
NIEZAWODNY
 • Tylko małe cząsteczki mogą opuścić zbiornik
 • Działanie automatyczne i mechaniczne
 • Łatwy dostęp do wszystkich kluczowych komponentów
KOMPATYBILNY
 • Łatwe do czyszczenia
  Wbudowane przeciwbakteryjne jony srebra
 • Efektywne wykorzystanie energii i wody zgodnie z ISO14001
 • Uszczelka leja zawiera zapach i aerozole
  Koniec cyklu odkażania
 • WRAS zatwierdzony certyfikat

SOLO

MACERATOR Z PUNKTU WIDZENIA UŻYTKOWNIKÓW
Solo to wysokowydajny macerator, który usuwa jeden jednorazowy pojemnik na miazgę w mniej niż minutę

Macerator z punktu widzenia opieki
Solo to wysokowydajny macerator, który usuwa jeden jednorazowy pojemnik na miazgę w mniej niż minutę
Macerator do usuwania miazgi Solo pomaga zapobiegać zakażeniom krzyżowym w branży opieki, ponieważ to kompaktowe urządzenie można umieścić bliżej łazienki pacjenta i izby szpitalnej.

Więcej czasu można poświęcić na opiekę nad pacjentem zamiast przenoszenia ludzkich odpadów do śluzy lub zmywania naczyń komodowych.

W przeciwieństwie do innych rozdrabniaczy pulpy, SOLO jest wystarczająco kompaktowy, aby zmieścił się w dowolne miejsce.

INCOMASTER

NIEZAWODNY I SILNY MACERATOR

Haigh Classic + i Panaway, zaprojektowane do jednoczesnego przetwarzania do czterech produktów pulpy w czasie krótszym niż 2 minuty i zużywając tylko 6 litrów zimnej wody na jednorazowe załadowanie, są wydajną, ekonomiczną i zrównoważoną środowiskowo opcją dla innych metod. Chociaż nie są najnowszą generacją dozowników szlamów, pozostają niezawodnym wyborem dla klientów na całym świecie.

 • Prosta obsługa – otwórz pokrywę, włóż produkty z masy włóknistej, zamknij pokrywę, a proces rozpocznie się i zatrzyma automatycznie.
 • Szybki, wydajny i czysty – wykonuje cykl w czasie poniżej 2 minut z automatycznym cyklem płukania i wymaga / wykorzystuje tylko zimną wodę.
 • Bugban® – wbudowany środek przeciwdrobnoustrojow
 • Zaprojektowany z myślą o optymalnej niezawodności, ale oferujący szybki i łatwy dostęp do wszystkich najważniejszych komponentów, jeśli zajdzie potrzeba serwisowania.
 • Oszczędza czas
  Zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia krzyżowego
 • Zmniejsza koszty
 • Zużywa mniej energii i wody

CLASIC+

NIEZAWODNY I SILNY MACERATOR

Haigh Classic + i Panaway, zaprojektowane do jednoczesnego przetwarzania do czterech produktów pulpy w czasie krótszym niż 2 minuty i zużywając tylko 6 litrów zimnej wody na jednorazowe załadowanie, są wydajną, ekonomiczną i zrównoważoną środowiskowo opcją dla innych metod. Chociaż nie są najnowszą generacją dozowników szlamów, pozostają niezawodnym wyborem dla klientów na całym świecie.

WERSJA MANUALNA
DŁUGOTERMINOWE WSPARCIE

Firma Haigh jest liderem w dziedzinie systemów usuwania miazgi medycznej od pierwszych urządzeń w 1964 roku. W dalszym ciągu zapewniamy wsparcie dla starych maszyn do czyszczenia łóżek znacznie dłużej niż typowy okres użytkowania 10–15 lat, po prostu skontaktuj się z nami w sprawie swoich wymagań, a my zrobimy co w naszej mocy, chociaż przyznamy, że w przypadku niektórych naprawdę starych maszyn inwestowanie w nowy produkt może być bardziej ekonomiczne.

Nowsze produkty zużywają znacznie mniej prądu i wody, są objęte naszą gwarancją producenta i są łatwiejsze w utrzymaniu.