Maceratory

MACERATORY

Zarządzanie Odpadami

VERNA CARE

Wszechstronne, zajmujące mało miejsca urządzenie bezdotykowe, które zapewnia bezpieczne i skuteczne usuwanie odpadów w punkcie opieki, Vernacare Compact to mniejsze urządzenie, które robi duży wpływ. Kompakt został zaprojektowany z myślą o obszarach o niskim zużyciu, biorąc 1 pojemnik jednorazowy na cykl.

Zapobieganie infekcjom w miejscu opieki

Eliminując potrzebę przenoszenia przez personel kliniczny ludzkich odpadów do dedykowanego śluzy / brudnego pomieszczenia gospodarczego, Compact poprawia zapobieganie infekcjom i oszczędza cenny czas opieki. To zajmujące mało miejsca urządzenie idealnie nadaje się do łazienek dla pacjentów, izolatek, barierek i specjalistycznych dziedzin, takich jak radiologia, prześwietlenie i chemioterapia.

Elastyczne opcje instalacji

Elastyczna instalacja umożliwia personelowi klinicznemu dalszą optymalizację środowiska pod kątem zaawansowanej opieki nad pacjentem. Compact można zamontować na ścianie, aby zaoszczędzić miejsce na podłodze, wbudować w istniejący obszar w celu wyrównania powierzchni lub umieścić na podłodze (w zestawie cokół ze stali nierdzewnej).

HIGH

Od czasu, gdy Haigh po raz pierwszy zaprojektował i wyprodukował pierwsze Sluicemasters w 1964 roku, jesteśmy w czołówce, oferując naszym klientom prostsze i wygodniejsze systemy usuwania odpadów z łóżek i pacjentów. Jako specjaliści spędzamy każdy dzień roboczy, rozwijając naszą wiedzę na temat tego, jak nasi klienci, użytkownicy i inżynierowie wykonują bardzo specyficzne procesy i starają się pomóc w rozwiązywaniu codziennych problemów

Najnowsza generacja maceratorów szpitalnych może wyglądać i funkcjonować zupełnie inaczej niż ich poprzednicy. Zasady niezawodności, solidności i tworzenia zgodnych, swobodnie płynących ścieków, które nie obciążają nadmiernie drenażu, nie zostały utracone podczas podróży.