MEIKO Zestawy do Zmywania

MEIKO Zestawy do Zmywania

Myjaka Dezynfektor TopLine

Doskonałe zestawy do zmywania i dezynfekcji

Zestawy TopLine to klasa kompaktowa myjni do kaczek i basenów TopLine. W wersji podblatowej myjnia ta ma niewielkie rozmiary i pozostawia tym więcej miejsca na przestrzeń roboczą. Zapewnia to większy komfort w działaniu i ułatwia pracę personelu bez konieczności rezygnacji z potwierdzanej na każdym kroku gwarancji higieny sygnowanej przez MEIKO.

Zalety myjki Dezynfektora TopLine

  • Optymalizacja wszystkich procesów w pomieszczeniu sanitarnym dzięki logicznemu rozmieszczeniu myjni do naczyń sanitarnych, zlewu, umywalki, miejsca do odkładania i przestrzeni roboczej
  • Bezpieczeństwo higieniczne dzięki wykonaniu urządzenia ze stali szlachetnej z możliwością łatwego czyszczenia
  • Efekt wirowania w leju wylewowym sprawia, że zarazki wodne nie mają żadnych szans
  • Ergonomicznie logiczna praca dzięki inteligentnemu połączeniu myjni do naczyń sanitarnych, zlewu, umywalki do rąk i powierzchni roboczej
  • Ergonomiczna wersja do montażu ściennego: dopasowanie do istniejących urządzeń
  • Rozwiązania podblatowe, zapewniające kompaktowe połączenie myjni do naczyń sanitarnych i umywalki do rąk, wspierają także przestrzeganie higieny rąk

SAN 14/TopLine 40

Funkcjonalna, kompaktowa i przygotowana na późniejszą rozbudowę: myjnia do kaczek i basenów serii TopLine, 14/ TopLine 40. Jedna z najnowocześniejszych myjni, która została uzupełniona o przydatną powierzchnię roboczą i zlew.

SAN 14 B/TopLine 40

Zestaw oferujący więcej możliwości: jedno z najnowocześniejszych urządzeń do mycia kaczek i basenów połączone ze zlewem i umywalką w idealną stację bazową do zapewnienia higieny, a przezde wszystkim higieny rąk. Zaprojektowany do montażu podblatowego.

SAN 19 B/TopLine 40

Można prosić o trochę więcej miejsca? Oczywiście! Udostępnia je myjnia do kaczek i basenów SAN 19B/TopLine 40, w inteligentny sposób łącząca urządzenie myjące do kaczek i basenów, zlew, umywalkę i obszerną przestrzeń roboczą.

SAN 20 W/TopLine 40

Oprócz dużej umywalki zestaw wyposażony jest w zlew, dużą szafkę i cenione rozwiązanie MEIKO w myjni do kaczek i basenów. Jeśli potrzebne jest miejsce, a pomieszczenie sanitarne ma duże wymiary, urzadzenie to pozwala na komfortową pracę.

SAN 20 BW/TopLine 40

Duże wymiary dają wiele możliwości. Myjnia do kaczek i basenów SAN 20 BW/TopLine 40 MEIKO je realizuje. Zestaw ten o doskonałej ergonomii stawarza optymalne warunki do pracy.

SAN 24W/TopLine 40

Zestaw wyprodukowany przez MIKO, w którym wszystkie elementy mają duże wymiary: umywalka, zlew, umywalka do rąk i szafka uzupełnione o jedno z najnowocześniejszych urządzeń do mycia kaczek i basenów.

SAN 29 BW/TopLIne 40

Wielofunkcyjny zestaw o maksymalnej powierzchni odkładczej, z szafkami podblatowymi o dużej pojemności, a także umywalką, zlewozmywakiem do namaczania i zlewem.