MEIKO Zmywarki do Basenów

Zmywarki do Basenów Sanitarnych MEIKO

Opieka zdrowotna to sektor, w którym liczy się przede wszystkim maksymalna higiena.  Dla szpitali, klinik, przychodni czy domów opieki, priorytetem jest zagwarantowanie i przestrzeganie wyśrubowanych standardów czystości, które pozwolą zminimalizować ryzyko zakażeń wśród pacjentów i personelu. Urządzenia takie jak myjnie dezynfektory sanitarne stanowią w tym przypadku obowiązkowe wyposażenie każdego obiektu.

Nowoczesne dezynfektory szpitalne MEIKO zapewnią pełną higienę w obiektach opieki zdrowotnej

MEIKO od lat rozwija technologie czystości w obiektach publicznej i prywatnej opieki zdrowotnej. Dzięki temu dostarczamy najwyższej klasy nowoczesne dezynfektory szpitalne do dezynfekcji takie jak szybkie i wydajne myjnie dezynfektory do kaczek i basenów. Z naszego doświadczenia, jako wiodącego producenta produktów przeznaczonych do zachowania odpowiedniej higieny w miejscach publicznych, wiemy jak wymagające i czasochłonne jest odpowiednie dbanie o czystość. Właśnie dlatego dostarczamy rozwiązania, które pomagają w czyszczeniu i dezynfekcji przedmiotów na co dzień wykorzystywanych w szpitalach i przychodniach. Nasze myjki dezynfektory są używane na całym świecie. Dowiedz się więcej o rozwiązaniach dla branży medycznej i dołącz do zadowolonych klientów MEIKO.

TopLine - Myjnia do Kaczek i Basenów

TopLine - Myjnia do Naczyń Sanitarnych

TopLine - Zestaw do Zmywania i Dezynfekcji

Ultra higieniczna myjnia do kaczek i basenów

Ludzkie ekskrementy stanowią wylęgarnie ogromnej ilości niebezpiecznych bakterii i mikrobów. Tym samym, stanowią ogromne zagrożenie dla bezpieczeństwa zdrowia zarówno pacjentów, jak i personelu szpitali czy domów opieki. Aby wyeliminować ryzyko zakażenia, opracowaliśmy wydajną technologię czyszczenia przedmiotów, które mają bezpośrednią styczność z odchodami. Myjnia do kaczek i basenów TopLine to ultra higieniczne rozwiązanie, które skutecznie wyczyści i zdezynfekuje naczynia sanitarne, a dzięki prostej obsłudze i automatyzacji procesów, odciąży personel placówki.

Technologia Dezynfekcji MEIKO dedykowana Służbie Zdrowia

Innowacyjna technologia opracowana przez MEIKO to skuteczny sposób utrzymania higieny tam, gdzie jest ona szczególnie ważna – w szpitalach, klinikach i domach opieki. Myjnia do kaczek i basenów TopLine wyznacza nowe standardy higieny, bezpieczeństwa, ergonomii i ochrony pracy. Dziewięćdziesiąt lat doświadczenia MEIKO skutkowało stworzeniem doskonałych myjek i zmywarek, które poradzą sobie z każdym wyzwaniem.

Seria TopLine — jakość w każdym detalu

Zlew w pomieszczaniu sanitarnym jest miejscem szczególnie niebezpiecznym. To tam gromadzą się drobnoustroje, które mogą stanowić zagrożenie bakteriologiczne. Aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się groźnych zarazków, myjnie do naczyń sanitarnych MEIKO skonstruowano tak, aby uniemożliwić odkładanie się biomasy w szczelinach i krawędziach zlewu. To dzięki dbaniu o każdy detal, produkty MEIKO są bezkonkurencyjne pod względem bezpieczeństwa. Dwie dysze strumieniowe odpowiadają za „samooczyszczenie się” powierzchni zlewu. Ponadto, jeżeli zlew nie jest używany regularnie, można opcjonalnie zamontować zegar sterujący, który raz dziennie uruchamia czyszczenie krawędziowe. To rozwiązanie, które spełnia wyśrubowane normy Niemieckiego Stowarzyszenia Inżynierów (VDI) dotyczące zgodnego z przeznaczeniem używania punktu poboru wody w pomieszczeniach sanitarnych.

Bezkonkurencyjna skuteczność mycia kaczek i basenów bezpieczne zwalczanie bakterii Clostridium Difficile

Zgodnie z ekspertyzą niezależnego instytutu higieny HYGCEN Germany GmbH, myjnie do kaczek i basenów MEIKO, bardzo skutecznie usuwają bakterie z naczyń sanitarnych, a w szczególności groźne zarodniki Clostridium Difficile.

Rozwiązania dopasowujemy do naczyń sanitarnych stosowanych przez naszych klientów

Basen szpitalny, nocnik na mocz, wiaderko na stolec czy klasyczna kaczka – niezależnie jakie naczynia sanitarne stosują nasi klienci, dopasujemy odpowiednie do nich rozwiązanie. Dzięki szerokiej ofercie akcesoriów i uchwytów do naszych urządzeń myjących, jesteśmy w stanie zaproponować taką myjnie, jaka najlepiej spełni wymagania zarówno miejsca, jak i korzystającego z niej personelu.