MEIKO Zmywarki TopLine

MEIKO Zmywarki TOPLINE

Myjnia do naczyń sanitarnych

Skuteczne mycie kaczek i basenów dzięki TopLine

Urządzenie wolnostojące TopLine to najwyższy standard i najważniejszy element każdego pomieszczenia sanitarnego. Stanowi idealne uzupełnienie istniejącego już wyposażenia lub istotny punkt wyjścia dla nowego projektu. TopLine gwarantuje zawsze: spełnienie najwyższych standardów higieny i optymalną łatwość obsługi.

Zalety myjni do naczyń sanitarnych TopLine

  • Bezpieczeństwo higieniczne dla pacjentów dzięki najnowocześniejszej i opatentowanej technologi
  • Bezpieczeństwo pracy dla personelu sanitarnego dzięki paroszczelności całego systemu
  • Szybki proces uzdatniania z szybkimi czasami pracy programów (zintegrowany generator pary/zbiornik wody)
  • Płynna praca z wielofunkcyjnym systemem uchwytów naczyń
  • Zwiększone bezpieczeństwo dzięki funkcji suszenia powietrzem i ponownemu chłodzeniu za pomocą filtrowanego powietrza i dezynfekcji systemowej wszystkich przewodów prowadzących wodę w celu ochrony przed zwrotną kontaminacją
  • Wyraźny podział obowiązków: sterowanie procesami dezynfekcji za pomocą czujników temperatury, analizowanie za pomocą oprogramowania sterowniczego

TopLine 10

TopLine 10 to myjnia do kaczek i basenów idealnie nadająca się do niezwiązanego z podłogą montażu do ściany.

TopLine 10A

Bardziej praktyczne i proste rozwiązanie jest chyba niemożliwe: ten model Premium wśród urządzeń do mycia i dezynfekcji pozwala na montaż wszystkich elementów, także zlewu na ścianie.

TopLine 20

Szybki montaż, szybka eksploatacja, szybkie przejście do nowoczesnych standardów w zakresie czyszczenia i dezynfekcji naczyń szpitalnych.

TopLine 20A

Myjnia do kaczek i basenów TopLine 20A jest szybka i łatwa w montażu. Wystarczy ustawić ją w pomieszczeniu sanitarnym, podłączyć i gotowe.

TopLine 30

Prawdziwe ułatwienie w pracy personelu i jeszcze więcej bezpieczeństwa pacjentów – wszystko to oferuje TopLine 30.

TopLine 30 WC

Podobnie jak TopLine 30 również TopLine 30 WC oferuje wiele ułatwień dla pacjentów i personelu, które dzięki zastosowaniu myjni do kaczek i basenów bezpośrednio w pokoju pacjenta lub przynależnym pomieszczeniu sanitarnym są idealną propozycją.

TopLine 40

To kompaktowe rozwiązanie do pokoju sanitarnego, gdy konieczna jest dodatkowa przestrzeń robocza. TopLine 40 nadaje się do zastosowania w wersji podblatowej bez konieczności rezygnowania z zalet technicznych.

TopLine 40B

Higiena nie podlega kompromisom nawet w przypadku braku miejsca. Tp Line 40B z umywalką i powierzchnią roboczą w wersji podblatowej zachowuje niewielkie wymiary, ale zapewnia dużą ergonomię i daje gwarancję higieny.