NOVAK Fotel Zabiegowy

NOVAK Fotel Zabiegowy
UNIVERSALNY FOTEL ZABIEGOWY
BEZPIECZEŃSTWO

Bardzo ważne jest, aby zarówno pacjenci, jak i personel laboratorium czuli się bezpiecznie podczas procedur laboratoryjnych. Świadomość, że dźwignia wstrząsu jest pod ręką, aby ustawić pacjenta w pozycji Trendelenburga, jest pocieszająca. Szybka i pewna reakcja w przypadku zagrożenia może uratować życie.

KOMFORT

Nawet drobny test laboratoryjny może sprawić, że pacjenci poczują się nieswojo. Wygoda fotela z próbką krwi N może pomóc ci je uspokoić i sprawić, że poczują się bezpiecznie, zrelaksowani i komfortowo

NISKA POZYCJA SIEDZACA

Bez względu na to, jak wysoki są twoi pacjenci, mogą z łatwością usiąść na krześle z próbką krwi. Ze względu na jego niską pozycję 54 cm i oparcie nóg w pozycji całkowicie pionowej pacjenci bez problemu usiądą na krześle.

UCHWYTY POMOCNICZE

Poręczne uchwyty pomocnicze znajdują się po obu stronach części siedzącej. Zwłaszcza twoi starsi pacjenci chętnie złapią ich, aby usiąść i wstać z krzesła.

PODŁOKIETNIKI

Podłokietniki są wyściełane i łatwo regulowane. Możesz ustawić ich wysokość i pochylenie, aby znaleźć odpowiednią pozycję, aby ułatwić sobie pracę i aby pacjenci czuli się komfortowo.

Zapytaj o ten produkt

Uniwersalny fotel zabiegowy, sterowany elektrycznie umożliwiający wygodną pozycję siedzącą oraz leżącą.