NOVAK Stół Zabiegowy

NOVAK STÓŁ ZABIEGOWY S8-Luxury
S8 LUXURY

Stół chirurgiczny S8-luxury spełnia Twoje potrzeby wykonywania różnych zabiegów chirurgicznych w ciągu dnia. Podłokietniki i inne akcesoria pomogą Ci wyposażyć stół chirurgiczny zgodnie z Twoimi potrzebami i ustawić pacjenta w idealnej pozycji do zabiegu. Możesz łatwo przymocować dowolne akcesorium do szyn mocujących ze stali nierdzewnej. Są niezwykle silne i wytrzymałe. Znajdują się one po obu stronach sekcji oparcia i siedziska.

Podczas operacji pacjenci będą leżeć wygodnie, ponieważ pianka o grubości 8 cm sprawia, że ​​wyściółka jest bardzo miękka. Stół jest tapicerowany bezszwową, antystatyczną imitacją skóry w kolorze czarnym.

Możesz wyregulować wszystkie cztery sekcje stołu chirurgicznego za pomocą pilota ręcznego. Zawiera również innowacyjną funkcję pamięci. Oprócz całkowicie płaskiej pozycji możesz dodać dowolne dwie preferowane pozycje. Oszczędzą czas przy ustawianiu pacjenta do operacji.

WĄSKA CZĘŚĆ ZAGŁÓWKA
ELEKTRYCZNA REGULACJA WYSOKOŚCI
KÓŁKA ANTYSTATYCZNE

Bardzo ważne jest, aby chirurdzy mieli łatwy dostęp do pacjenta. Z tego powodu część główna stołu chirurgicznego S8 Luxury jest wąska. Owalny otwór oddechowy z korkiem jest opcjonalny, ale bardzo przydatny. Pomaga ustawić głowę pacjentów w stabilnej pozycji i zwiększa ich wygodę w pozycji leżącej.

Dzięki innowacyjnemu okrągłemu przełącznikowi dostępnemu ze wszystkich stron stołu chirurgicznego można bardzo łatwo regulować jego wysokość. Naciskając stopę stopą, dłonie pozostaną czyste i wolne bez względu na to, gdzie stoisz podczas operacji.

Stół jest wyposażony w chowane kółka antystatyczne. Aby przesunąć stół, wystarczy nacisnąć dźwignię stopą i kółkami aktywować. Gdy stół znajdzie się w żądanej pozycji, ponownie popchnij dźwignię, a stół będzie stabilnie opierał się na gumowych nóżkach.