NOVAK Taborety Lekarskie

NOVAK Taborety Lekarskie

Zapytaj o ten produkt
TABORETY MEDYCZNE SZN - SZ
PODSTAWA

Podczas badania pacjenta lub wykonywania zabiegów w pozycji siedzącej podstawa  jest bardzo praktyczna. Możesz łatwo zbliżyć się do swojego pacjenta.

REGULACJA WYSOKOŚCI

Możesz wyregulować wysokość siedziska, aby dopasować do siebie najlepiej, niezależnie od tego, czy jesteś wysoki czy niski. W zakresie regulacji wysokości można również wybrać między 51-60 cm lub 62-82 cm.

KÓŁKA

Aby zapewnić idealną stabilność, taborety posiadają 5 małych kółek. Z łatwością przesuniesz się z biurka i zajmiesz się pacjentem po gładkiej powierzchni.

TABORETY MEDYCZNE SON - SO
OKRĄGŁA PODSTAWA

Najniższa pozycja taboretu z okrągłą podstawą wynosi 46 cm, co jest idealne nawet dla niższych użytkowników. Możesz także oprzeć stopy na podstawie i zapewnić sobie większy komfort podczas pracy.

MIĘKKIE SIEDZISKO

Taboret lekarski zapewnia wygodne siedzenie podczas badania pacjentów lub pracy przy biurku. Wyściełany top jest miękki i tapicerowany najwyższej jakości imitacją skóry, która jest przyjemna w dotyku. Możesz wybrać jego kolor spośród ponad 40 kolorów.

MOCNE KÓŁKA

Taborety wyposażone są w 5 małych, mocnych kółek zapewniających doskonałą stabilność.

Taboret Chirurgiczny obciążenie do 150 kg
TABORET CHIRURGICZNY

Antystatyczny taboret z pneumatyczną regulacją wysokości, umożliwiającą automatyczną regulację wysokości siedziska dla chirurga.

MIĘKKI I WYGODNY

Ze względu na miękką wyściółkę stołek chirurga zapewnia pełen komfort podczas wykonywania zabiegów. Jest w czarnej antystatycznej imitacji skóry, aby spełnić wymagania sali operacyjnej. Opcjonalnie możesz wybierać spośród wielu kolorów imitacji skóry najwyższej jakości.

REGULOWANE OPARCIE

Taboret chirurga pomaga utrzymać dobrą postawę. Dostarczany jest z oparciem lub bez, w zależności od tego, co bardziej Ci odpowiada. Możesz dopasować wysokość oparcia do swojego wzrostu. W ten sposób możesz wygodnie siedzieć podczas operacji.

UNIVERSALNA PODSTAWA

Ponieważ stołek chirurga ma podstawę w kształcie gwiazdy, możesz łatwo zbliżyć się do pacjenta. Jest to bardzo ważne dla profesjonalnego wykonywania zadań.