NuStep T5xr

NuStep T5xr
NUSTEP T5XR

NuStep T5XR stanowi  standardowe rozwiązanie na rynku rehabilitacyjnym w zakresie prowadzenia treningów kardiologicznych w celu odzyskania całkowitej kondycji układu sercowo-naczyniowego i mięśniowego.

Urządzenie reprezentuje szczyt innowacji NuStep dzięki rozszerzonemu zakresowi funkcji, regulacji i wszechstronności, a wszystko to z myślą o korzyściach płynących ze zmiany stylu życia przez różne grupy użytkowników. NuStep jest ulubionym urządzeniem stosowanym w programach rehabilitacyji kardiologicznej.

NuStep T5XR jest dostępny dla osób z różnymi ograniczeniami ruchowymi, pomocny i wszechstronny. Niezależnie od poziomu sprawności i umiejętności użytkownika, T5XR oferuje bezpieczny, skuteczny i zrównoważony trening. T5XR zawiera ponad 40 nowych funkcji i ulepszeń projektowych, wszystkie opracowane w wyniku szeroko zakrojonych badań i testów prowadzonych w miejscach praktycznego zastosowania.

NuStep

NuStep jest uniwersalnym urządzeniem treningowym posiadającym wiele programów treningowych. Szeroki zakres poziomów oporu pozwala na wykonanie treningu kondycyjnego,  siłowego i treningu sprawnościowego całego ciała. Pozycja siedząca (leżąca) zmniejsza ryzyko upadków i jest przyjazna dla osób starszych. W praktyce NuStep działa niezawodnie przez 10 do 15 lat, nawet w najbardziej wymagających środowiskach o wysokim natężeniu treningów. Jest to dobra informacja, przy dzisiejszych wymaganiach dotyczących budżetu.

 W rezultacie NuStep stał się marką ćwiczeń dla niezliczonych szpitalnych centrów fizjoterapii, klinik rehabilitacji kardiologicznej, seniorów
społeczności oraz centra zdrowia i odnowy biologicznej w wielu krajach na świecie.

NuSteps zapewnia oparty na dowodach trening aerobowy, który może pomóc w zmniejszeniu liczby hospitalizacji, poprawić wyniki rekonwalescencji oraz poprawić ogólny stan zdrowia i jakość życia. Dzięki uruchomieniu przy niskiej bezwładności i wielu poziomach oporu użytkownik NuStep może dostosować intensywność swoich treningów i śledzić ich postępy w czasie.

SPECYFIKACJA

• Mechanizm Stride Lock do blokowania uchwytów ramion i pedałów w razie potrzeby;
• Ruch jest płynny i naturalny, łatwy w stawach;
• Duży kolorowy wyświetlacz LCD z 13 programami ćwiczeń;
• Kontaktowe wskaźniki tętna śledzą tętno;
• Solidny pierścień ułatwiający wsiadanie i wysiadanie z maszyny;
• Wygodne, obracane o 360 ° siedzenie z odchyleniem 12 ° i podłokietnikami, abyś mógł cieszyć się treningiem;
• Dostępna opcja szerokiego siedzenia;
• Prosta regulacja ramienia z kątem obrotu o 40 °;
• Dodano stabilność dzięki mocnym pedałom i systemowi zabezpieczenia stopy;
• Elastyczny system pedałów dla osób z ograniczonymi problemami z ruchomością kostki.• Stabilizator nóg, pakiet jednostronny