NuStep

NuStep

Trenażer Wielofunkcyjny

Wielofunkcyjne urządzenie treningowe NuStep jest przeznaczony dla szerokiej gamy użytkowników, od osób sprawnych fizycznie po osoby z ograniczeniami ruchowymi. NuStep jest marką sprzętu do ćwiczeń dla centrów fizykoterapii, klinik rehabilitacji kardiologicznej, domów i klubów seniorów i ośrodków zdrowia i odnowy biologicznej. Dostępne i łatwe w użyciu trenażery NuStep zapewniają trening siłowy i trening sprawnościowy całego ciała. Treningi na urządzeniach są łatwe i dostosowane do osoby trenującej.

Urządzenia posiadają wiele programów treningowych oraz możliwość regulacji (ustawienia) oporu dla poszczególnych programów lub użytkowników. Regularne ćwiczenia wspomagają poprawić siłę mięśni, , koordynację ruchu, wytrzymałość i ogólną sprawność fizyczną. Urządzenia NuStep są dostosowane i umożliwiają trening osobom z ograniczoną sprawnością, nadmierną otyłością, problemami z równowagą lub zaburzeniami poznawczymi.

NuStep T4r
NuStep T5xr

NuStep T4r jest najpopularniejszym trenażerem poziomym w branży opieki zdrowotnej, rehabilitacji i fitness, a także stał się wiodącym urządzeniem trningowym do ćwiczeń w domu. Pracownicy służby zdrowia na całym świecie wykazali, że T4r zapewnia bezpieczne i skuteczne ćwiczenia dla osób o prawie wszystkich poziomach sprawności i umiejętności.

T5XR, będący standardem branżowym w zakresie całkowitej kondycji układu sercowo-naczyniowego i mięśniowego, reprezentuje szczyt innowacji NuStep dzięki rozszerzonemu zakresowi funkcji, regulacji i wszechstronności, a wszystko to z myślą o korzyściach płynących ze zmiany sposobu życia przez większą liczbę użytkowników .