Outdoor Fitness

OUTDOOR FITNESS

Aktywność Fizyczna na Świeżym Powietrzu
PLAYFIT

Wytwarzamy urządzenia outdoor fitness używając wysokiej klasy materiałów. Podstawowym materiałem do produkowanych urządzeń jest stal nierdzewna. Koncentrujemy się na użytkowniku grupy Senior+ i tworzeniu publicznych, ogólnodostępnych obiektów treningowych.

Jest dla nas bardzo ważne, aby wszystkie pokolenia, zarówno młode, jak i starsze, od początkujących po sportowców lub osoby z ograniczeniami fizycznymi lub psychicznymi, mogły trenować na sprzęcie. Urządzenia Playfit® dostosowane są do potrzeb i umiejętności osób trenujących.

DENFIT

Regularna aktywność fizyczna, również  trening i fitness powinna stać się częścią Twojej codziennej rutyny. W Denfit wiemy, co jest potrzebne, aby utrzymać ciało w dobrej formie. Jesteśmy wiodącym dostawcą sprzętu do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Posiadamy szeroką gamę produktów, które pomogą Ci zachować formę, poprawić kondycję, schudnąć i poczuć energię. Od 2001 roku rozwijamy i dostarczamy sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu w Europie, Azji i Australii.

NAWIERZCHNIA BEZPIECZNA

Bardzo ważnym elementem, który decyduje o komforcie i bezpieczeństwie osób trenujących na świeżym powietrzu jest właściwie zainstalowana nawierzchnia bezpieczna. Syntetyczna lub poliuretanowa nawierzchnia bezpieczna jest stabilna, wodo i mrozoodporna.

Nawierzchnie bezpieczne są przepuszczalne i nie zatrzymują wody z opadów atmosferycznych. Są łatwe w utrzymaniu czystości oraz odporne na tworzenie zagłębień w miejscach nadmiernie eksploatowanych. Nawierzchnie instalowane są na podbudowie z kruszyw mineralnych.

SERWIS TECHNICZNY