SINABED

SINABED Meble Szpitalne
PRODUCENT MEBLI SZPITALNYCH

Jesteśmy producentem mebli szpitalnych; w rzeczywistości mamy szeroką gamę mebli szpitalnych. Innowacyjne podejście firmy, spersonalizowane usługi, imponująca tempo rozwoju i ponad 40-letnie doświadczenie operacyjne sprawiły, że jesteśmy jednym z najlepszych producentów. Jesteśmy powszechnie uznawani za wprowadzane innowacje i wysokiej jakości produkty w dziedzinie sprzętu szpitalnego, zwłaszcza łóżek szpitalnych.

SCALA

Łóżka grupy Scala, które są używane na oddziałach intensywnej terapii, odpowiadają różnym potrzebom opiekunów, pacjentów i placówek opieki zdrowotnej i mają na celu pomoc personelowi medycznemu w zarządzaniu bezpieczeństwem pacjentów, wygodnemu pozycjonowaniu i transporcie.

ATRIA

Atria to łóżko szpitalne o unikalnym designie. Jego mocna konstrukcja jest jedną z cech tego produktu, która zawsze była brana pod uwagę przez użytkowników i klientów…

ATRIA MANUAL

Atria Sina stanowi grupę łóżek szpitalnych o regulacji manualnej, charakteryzujących się mocną i trwałą konstrukcją ramy. Łóżka wykonywane są w wersji manualnej. …

STRA

Prawidłowo zorganizowany transport pacjentów nie dotyczy wyłącznie pacjentów; wpływa również na personel medyczny. Bardzo często urazy personelu medycznego związane z wykonywaną pracą spowodowane są niewłaściwym sposobem transportu lub niewłaściwymi środkami transportu. W Sinabed opracowaliśmy wiele modeli wózków transportowych.

HOSPINA

Hospina jest mobilnym, regulowanym fotelem, który jest głównie używany w dializie i hemioterapii. Fotel Hospina pomaga opiekunom w zapewnieniu pacjentom skutecznej opieki i komfortu. Został zaprojektowany specjalnie w celu maksymalizacji ich wygody. Może być regulowany elektrycznie do pozycji leżącej lub jako wygodny, mobilny wózek transportowy, który zajmuje mniej miejsca niż konwencjonalne łóżko szpitalne.

ASA

W Sinabed zaprojektowano nową wersję fotela o nazwie ASA. Ten praktyczny i wygodny produkt zapewnia możliwość odpoczynku i relaksu dla osób towarzyszących, rodziców, a także zatrudnionego personelu. Fotel wyposażony jest w kółka, co sprawia, że jest łatwy do przesuwania…

SINA M52.1.2

Szafki nocne produkowane przez Sinę zapewniają wygodne przechowywanie niezbędnych akcesoriów w zasięgu ręki. Szafki nocne, zbudowane z myślą o konkretnych potrzebach pacjentów opieki zdrowotnej, równie dobrze spełniają swoja funkcję w szpitalach, sanatoriach i domach opieki długoterminowej.

STOLIK OBT-02

Trwały o prostej ale mocnej konstrukcji stoli przyłóżkowy. Stolik został wyposażony w cztery komplety bliźniaczych kółek. Stolik posiada blat wykonany z tworzywa sztucznego, zamocowany na regulowanym wysięgniku. Konstrukcja metalowa została zabezpieczona antykorozyjnie i pomalowana elektrostatycznie farbami poliestrowymi.