Stoły Rehabilitacyjne

STOŁY REHABILITACYJNE
NOVAK Stoły Rehabilitacyjne

Novak M jest słoweńską firmą rodzinną i zorientowaną na cały świat, o jasnej wizji i kierunku biznesowym. Od 1979 roku opracowujemy, produkujemy i wprowadzamy na rynek wysokiej klasy sprzęt medyczny, który stanowi mile widziane wyzwanie dla wszystkich pracowników firmy. Znak towarowy Novak M umacnia się przez te wszystkie lata, dzięki czemu Novak M jest znaną i rozpoznawalną linią produktów w Słowenii i za granicą.

Wiedza, innowacje, bliski kontakt z użytkownikami końcowymi naszych produktów i nowe technologie pomagają nam projektować produkty zapewniające personelowi medycznemu pełne wsparcie i bezpieczeństwo w pracy. Przykładem najnowocześniejszych naszych produktów jest to, że firma otrzymała dwie nagrody Red Dot design.

TECH-MED

Wysoka jakość i trwałość naszych wyrobów oraz atrakcyjne wzornictwo to dla nas priorytet i główny cel, jaki stawiamy sobie każdego dnia!

Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy najnowsze technologie.

WAŻNE: Jako Producent posiadamy duże możliwości dopasowania produktu do Państwa indywidualnych potrzeb.

WS TECH

Stacjonarne stoły rehabilitacyjne dzięki swojej budowie umożliwiają przeprowadzenie zabiegów rehabilitacji, fizjoterapii, masażu oraz innych terapii manualnych mających na celu leczenie lub łagodzenie chorób, urazów w sposób efektywny oraz bezpieczny zarówno dla pacjenta jak i terapeuty.

Oferujemy kilkanaście modeli stołów stacjonarnych w szerokiej gamie kolorystycznej z możliwością dzielenia leża. Dostępne są trzy opcje regulacji wysokości stołu: manualnej, elektrycznej i hydraulicznej.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

JUVENTAS

Stacjonarne stoły rehabilitacyjne przeznaczone są do wykonywania terapii manualnych tj: masażu, fizjoterapii, fizykoterapii mających na celu częściowe lub całkowite łagodzenie przebiegu jak i leczenie chorób. W ofercie firmy JUVENTAS znajdują się stoły z regulacją wysokości manualną, elektryczną oraz hydrauliczną.

Konstrukcja stołów wykonana jest z kształtowników stalowych pokrytych farbą proszkową odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Leże w stołach pokryte jest tapicerką, która występuje w trzech wariantach w ponad 30 kolorach (do wyboru). Tapicerka skóropodobna jak i winylowa posiada ceryfikaty wytrzymałościowe oraz atesty higieniczne.