Wózki Sanitarne

WÓZKI SANITARNE

Wózki łazienkowe i prysznicowe zapewniają osobom o ograniczonej sprawności ruchowej możliwość bezpiecznej i wygodnej kąpieli z pomocą. Można ich używać pod prysznicem lub przeprowadzać standardowe zabiegi higieniczne przy pomocy gąbki lub myjki.

Sanitarne wózki prysznicowe w łazience są mobilne i można nimi łatwo przewozić pacjentów z jednego miejsca do drugiego. Jako takie mogą służyć do transportu pacjentów z łóżka do łazienki.
Wózki prysznicowe mają również ramy o regulowanej wysokości, aby ułatwić wsiadanie i wysiadanie z wózka oraz ustawienie właściwej pozycji pacjenta. Mogą być one sterowane elektronicznie lub hydraulicznie.
Oferując bezpieczeństwo użytkownikowi, wózki te mogą również zmniejszyć ryzyko zranienia opiekuna. Umożliwiając opiekunowi pracę na wygodnej wysokości i unikanie zginania, wózki łazienkowe i prysznicowe mogą pomóc wyeliminować zmęczenie i obciążenie.

MODEL HMN
MODEL XXL REHAB
Uniwersalne wózki do transportu sanitarnego
Wózk do transportu sanitarnego dla bariatryków

Naszym głównym obszarem jest rozwój i produkcja wózków sanitarnych dla osób starszych i niepełnosprawnych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie produktów prysznicowych i wózków sanitarnych, a dziś mamy jeden z najszerszych programów na świecie w zakresie krzeseł i taboretów prysznicowych. Wszystkie nasze produkty zostały opracowane z naciskiem na łatwość obsługi i jakość.

XXL Rehab to program, który specjalizuje się w rozwiązaniach pozycjonujących dla pacjentów bariatrycznych  w celu zapewnienia niezależności, wygody i swobody poruszania się. Nasze produkty są mocne i trwałe. Zaprojektowane z przeznaczeniem dla osób, których waga wynosi do 325 kg. Nasze portfolio produktów obejmuje wózki inwalidzkie, wózki prysznicowe, ławki prysznicowe, krzesła pacjenta / kolacji, chodziki na kółkach, balkoniki, laski, a także łóżka i materace.