Wsparcie - Opieka doraźna

Opieka Doraźna

Krótsze, ale częstsze wizyty sprawiają, że nasi podopieczni czują się bezpieczniej. Wspólnie możemy określić niezbędny czas opieki po uzgodnieniu wszystkich czynności, które są konieczne do wykonania.

Służymy pomocą

W ramach opieki doraźnej oferujemy pomoc i wsparcie, którego potrzebujesz, kiedy jest ono potrzebne, abyś mógł nadal żyć w zaciszu własnego domu. Przy pomocy już od jednej godziny tygodniowo i do kilku wizyt dziennie opiekun wizytujący może zmienić standard Twojego życia i zwiększyć poczucie bezpieczeństwa.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdy najbardziej potrzebujesz naszej pomocy. Od wsparcia przy przyjmowaniu leków i pójściu do toalety, po przygotowanie swojego ulubionego posiłku i pomoc w higienie i kapieli. Świadczona przez nasz personel usługa opieki doraźnej pozwala ci kontynuować życie, jakie chcesz, na twoich warunkach.

Nasze usługi opieki domowej świadczymy zgodnie z określonymi, transparentnymi standardami. Dzięki zespołowi pielęgniarek, możemy zaoferować specjalistyczne wsparcie dla osób żyjących z demencją, a także opiekę w domu dla osób z chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym lub stojących w obliczu wyzwań po udarze.

Wiemy, że czasem prośba o pomoc może być trudna. Jesteśmy tutaj, aby omówić opcje opieki doraźnej, jej charakter i częstotliwość oraz określić całkowite koszty. Zadzwoń do nas już dziś, aby porozmawiać z jednym z naszych doradców klienta.